Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Noorwegen | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Noorwegen | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De Noorse overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er zijn inreisbeperkingen voor reizigers uit landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Dit geldt dus ook voor Nederland. Dit geldt niet als u nu in Scandinavië bent en naar Noorwegen wilt reizen. Reist u van buiten Scandinavië, bedenk dan of het noodzakelijk is....
Lees verder 
Reisadvies Tsjechië | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Om verspreiding van het nieuwe coronavirus (COVID-19) in Tsjechië te beperken heeft de Tsjechische overheid landelijk maatregelen genomen. Tsjechië heeft de noodtoestand afgekondigd. Hierdoor verandert de kaart van het reisadvies voor hele land van 'groen' (geen veiligheidsrisico's) naar 'oranje' (alleen noodzakelijke reizen). Volg de instructies op van de lokale autoriteiten. Zie de rubrieken...
Lees verder 
Denemarken sluit zijn grenzen
Van zaterdag 14 maart om 12:00 tot maandag 13 april a.s. zal Denemarken zijn grenzen sluiten om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Al het passagiersverkeer van en naar Denemarken wordt gestopt. Reizigers worden bij de Deense grens afgewezen indien zij niet de Deense nationaliteit te hebben, in Denemarken werken of studeren of een andere goede reden hebben om Denemarken te bezoeken,...
Lees verder 
Reisadvies Polen | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Polen heeft bevestigde gevallen van het coronavirus. De lokale overheid veel heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er kunnen inreisbeperkingen zijn voor reizigers uit landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Daarom wordt de kleur van het reisadvies aangepast van 'groen' (geen bijzondere veiligheidsrisico's) naar...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder