Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Peru | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Peru | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De besmetting en verspreiding van het nieuwe coronavirus (COVID 19) zorgt voor toenemende gezondheidsrisico's. Er zijn beperkte medische voorzieningen, door het toenemend aantal gevallen van COVID 19 en een grote toename van gevallen van dengue. De Peruaanse overheid heeft maatregelen genomen om het risico op verspreiding van het nieuwe coronavirus (COVID 19) tegen te gaan. Vanaf 12 maart 2020...
Lees verder



 
Studiezaal en tentoonstelling Nationaal Archief tijdelijk gesloten
Lees verder



 
Coronavirus: Mobility Info Point vraagbaak voor gevolgen internationale samenwerking
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder