Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Rusland | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Rusland | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Vanaf middernacht 16 maart kunt u uit Rusland alleen nog via Moskou van en naar de hoofdsteden van EU-landen vliegen. Al deze vluchten zullen via vliegveld Sheremetyevo (terminal F) vertrekken en aankomen. Zie ook de rubriek 'Verkeersveiligheid'. De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan...
Lees verder 
taiwanese women
Everything You Needed To Have To Know To Find Taiwan Mail Order Brides If you desire to fulfill as well as communicate withwonderful and also fascinating Taiwanese girls, below you are going to locate every thing you need. Discover the … Lees verder →
Lees verder 
Dit is de Mol!
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder