Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Turkije | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Turkije | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder 
Vluchten geweerd en grenzen gesloten om corona tegen te gaan
Een verbod op passagiersvluchten vanuit risicolanden, hele skigebieden in quarantaine of grenzen dicht voor alle buitenlanders. Steeds meer landen sluiten zich (gedeeltelijk) af om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Nederland weert de komende twee weken vluchten uit China, Iran, Italië en Zuid-Korea. Met dat verbod hoopt minister Bruins voor Medische Zorg de instroom van mensen die...
Lees verder 
KLM schrapt banen en vraagt werktijdverkorting aan voor personeel
Luchtvaartmaatschappij KLM wil voor alle 33.000 personeelsleden in Nederland werktijdverkorting aanvragen, zo meldt het bedrijf aan NU.nl. De KLM ziet zich gedwongen door deze noodmaatregel omdat steeds minder mensen vliegen vanwege de uitbraak van het coronavirus.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder