Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Verenigd Koninkrijk | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Verenigd Koninkrijk | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder 
Horeca eist steunpakket van miljarden, maar snapt maatregel wel
De Nederlandse horecabranche eist miljarden euro's aan steun van het kabinet om de gemiste omzet op te vangen, schrijft de Koninklijke Horeca Nederland (KHN) zondag. Het kabinet maakte eerder op de dag bekend dat onder meer de Nederlandse horeca de deuren tot en met 6 april gesloten moet houden om...
Lees verder 
Overzicht: Voor deze landen geldt een aangescherpt reisadvies
Het Nederlandse Ministerie van Buitenlandse Zaken heeft inmiddels voor steeds meer landen en gebieden het reisadvies aangescherpt vanwege de uitbraak van het coronavirus. Daarnaast heeft een aantal landen zelf besloten om vluchten uit Nederland te weren. Een overzicht.
Lees verder 
Afsprakensysteem consulaire afdeling Madrid - Special Info COVID-19
Op 9 maart werd bekend dat het aantal Coronavirusgevallen in de regio Madrid zeer sterk is toegenomen; daarom heeft de regionale overheid besloten extra maatregelen te nemen om verdere verspreiding zoveel mogelijk tegen te gaan. De maatregelen en adviezen gelden vooralsnog voor 15 dagen, maar kunnen uiteraard verlengd worden. Het reizen van en naar Madrid in niet-noodzakelijke gevallen wordt...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder