Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Zuid-Afrika | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Zuid-Afrika | Ministerie van Buitenlandse Zaken
In de omgeving van het Addo Elephant Sanctuary ten noorden van Port Elizabeth hebben de afgelopen maanden gewelddadige overvallen plaats gevonden op toeristen. Zie de rubriek 'Veiligheidsrisico's'. De lokale overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er kunnen inreisbeperkingen zijn voor reizigers uit bepaalde landen waar het...
Lees verder 
NOS Journaal om 20.00 uur met gebarentolk vanwege coronavirus
Het NOS Journaal van 20.00 uur wordt vanaf vanavond voorlopig elke dag voor doven en slechthorenden met een gebarentolk uitgezonden op het themakanaal NPO Nieuws.
Lees verder 
Update Boekenweek en Coronavirus
Laatste Boekenweek optredens van Annejet van der Zijl verplaatst. Vrij reizen dag gaat vooralsnog door. Laatste update: 12-03-2020 12:55 De organisatie van de Boekenweek volgt de adviezen van het RIVM op met betrekking tot het coronavirus. Er is op dit moment nog geen noodzaak tot het afzeggen van publieke evenementen met minder dan 1000 bezoekers, maar in de huidige situatie ... Lees meer
Lees verder 
Oefening Frisian Flag afgelast
Defensie heeft besloten dat de oefening Frisian Flag vanaf Vliegbasis Leeuwarden niet doorgaat. Deze oefening stond gepland van 23 maart tot 3 april.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder