Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies Zuid-Korea | Ministerie van Buitenlandse Zaken

 


 
Reisadvies Zuid-Korea | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Vanaf 15 maart 2020 geldt een nieuwe maatregel voor alle reizigers die vanuit Nederland in Zuid-Korea aankomen. Ongeveer honderdveertig landen hebben reisbeperkingen ingesteld. Een toenemend aantal luchtvaartmaatschappijen vliegt niet of minder naar Zuid-Korea. Zie voor meer informatie de rubrieken "Verkeersveiligheid". Nieuwe maatregelen zijn niet uit te sluiten en de situatie kan snel...
Lees verder 
Reisadvies Mongolië | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Om verspreiding van het coronavirus (COVID-19) in Mongolië te verkleinen, heeft de lokale overheid landelijk nieuwe maatregelen ingevoerd. Publieke evenementen zijn afgelast. Ook scholen en universiteiten zijn tijdelijk gesloten. Musea, bioscopen en andere uitgaansgelegenheden zijn dicht. Het vliegverkeer is geannuleerd. De grenzen met Rusland zijn gesloten voor weg- en treinverkeer. Er zijn...
Lees verder 
Update Nederlanders in quarantaine in #Vietnam : Reisorganisatie @TUINederland probeert eerder vertrek mogelijk te maken. Buitenlandse Zaken ondersteunt hierbij en heeft contact met de Vietnamese autoriteiten.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder