Doorgaan naar hoofdcontent

Religiewetenschapper Sakina Loukili één van de twaalf nieuwe Faces of Science

 


 
Religiewetenschapper Sakina Loukili één van de twaalf nieuwe Faces of Science
Hoe ziet je leven eruit als je wetenschapper wordt? Religiewetenschapper Sakina Loukili is één van de twaalf nieuwe Faces of Science die gaan bloggen over hun leven in de wetenschap. De onderzoekers gaan verslag doen van hun dagelijks bestaan in de wetenschap, in filmpjes en blogs. Ze doen aan verschillende Nederlandse universiteiten en academische instellingen onderzoek naar...
Lees verder 
Integrale persconferentie van MP Rutte van 13 maart 2020
Lees verder 
Medusa Or even Newer Medusa
Medusa Or even Newer Medusa Arrange from Ra is normally without doubt the a large number of financially rewarding video slot machines appliances in all timeframe, mainly found in Luxembourg in addition to Uk. Specifying if for example dust hint … Lees verder →
Lees verder 
Welke maatregelen kun je nemen tegen Coronavirus in gebarentaal
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder