Doorgaan naar hoofdcontent

Results of random sample test: 4% of hospital staff infected with coronavirus

 


 
Results of random sample test: 4% of hospital staff infected with coronavirus
Nearly four per cent of the hospital staff examined in Brabant is infected with the novel coronavirus (COVID-19). A random sample test by RIVMNational Institute for Public Health and the Environment  between 6 and 9 March reveals this. The research findings support last Friday's implemented policy. It does, however, require a few additions.
Lees verder 
Sociale terughoudendheid in Brabant tot en met 16 maart
Dinsdagmiddag 10 maart 2020 maakten de drie voorzitters van de Veiligheidsregio's in Brabant tijdens een persconferentie in 's-Hertogenbosch bekend hoe er in Brabant wordt omgegaan met evenement vanwege het coronavirus:
Lees verder 
Kinderen voor Kinderen pakt uit met Edson da Graça
Lees verder 
1 patiënt overleden, 121 nieuwe patiënten, In totaal 503 positief getest personen
Op dit moment zijn 121 nieuwe mensen positief getest op COVID-19, de ziekte die veroorzaakt wordt door het nieuwe coronavirus. Daarmee komt het totaal positieve testen op 503. Het aantal nieuwe positieve testen is hoger dan de afgelopen dagen. Een deel van de toename is te verklaren door het zorgonderzoek dat de afgelopen dagen in Noord-Brabant is uitgevoerd. Daarnaast is er een vijfde persoon...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder