Doorgaan naar hoofdcontent

RIVM: Denk goed na over je sociale afspraken, overweeg thuis te blijven

 


 
RIVM: Denk goed na over je sociale afspraken, overweeg thuis te blijven
Nederlanders moeten, naast de opgelegde overheidsmaatregelen, ook zelf nadenken over wat ze verder kunnen doen om de verspreiding van het coronavirus in te dammen. Daar hoort óók vrijwillige 'sociale onthouding' bij, vinden het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) en viroloog Marion...
Lees verder 
Reisadvies Cyprus
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het levert vanaf 15 maart 2020 beperkingen op voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid...
Lees verder 
Reisadvies Oekraïne | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Het levert vanaf 15 maart beperkingen op. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen...
Lees verder 
Bach Cantata (26/03/2020)
26/03/2020 - 18:30 - 21:00 Dutch Centre 7 Austin Friars London
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder