Doorgaan naar hoofdcontent

RIVM meldt zevende coronapatiënt in Nederland, mogelijk achtste in Rotterdam

 


 
RIVM meldt zevende coronapatiënt in Nederland, mogelijk achtste in Rotterdam
Bij een vrouw uit Delft is zaterdagavond het coronavirus vastgesteld, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Het gaat om de zevende besmetting in Nederland, terwijl meerdere media melden dat in Rotterdam ook een patiënt positief getest is op het coronavirus. Een tweede test...
Lees verder 
Zevende coronapatiënt in Nederland gemeld, mogelijk achtste in Rotterdam
Bij een vrouw uit Delft is zaterdagavond het coronavirus vastgesteld, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Het gaat om de zevende besmetting in Nederland, terwijl meerdere media melden dat in Rotterdam ook een patiënt positief getest is op het coronavirus. Een tweede test...
Lees verder 
Handzeep en desinfecterende handgel online tegen woekerprijzen aangeboden
Webwinkels spelen in op de gigantische vraag voor handzeep en desinfecterende handgel, schrijft De Telegraaf zaterdag. Een flesje van 50 centiliter dat bij Albert Heijn normaliter wordt aangeboden voor tachtig cent, viel op de site van bol.com te vinden voor 19,50 euro.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder