Doorgaan naar hoofdcontent

RIVM-site en telefoonnummer voor vragen over coronavirus breken records

 


 
RIVM-site en telefoonnummer voor vragen over coronavirus breken records
Het aantal bezoekers van de website van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) blijft stijgen. In totaal telde het instituut sinds half januari meer dan 23 miljoen pageviews. Daarnaast wordt het callcenter van het ministerie voor vragen over het coronavirus platgebeld. De...
Lees verder 
Geen publiek welkom bij Paris Saint-Germain-Borussia Dortmund
Het Champions League-duel tussen Paris Saint-Germain en Borussia Dortmund wordt woensdag zonder publiek gespeeld. Er wordt geen risico genomen met betrekking tot het coronavirus.
Lees verder 
Platina Film voor DE BEENTJES VAN SINT-HILDEGARD
Meer dan 400.000 bezoekers hebben DE BEENTJES VAN SINT-HILDEGARD, de komische dramafilm geregisseerd door Johan Nijenhuis, in de bioscoop gezien. De film heeft daarmee afgelopen weekend de Platina Film-status behaald. Dinsdagavond zijn hoofdrolspelers Herman Finkers en Johanna ter Steege te gast bij Jinek om het succes te vieren. De Platina Film Award is een initiatief van het Nederlands Film...
Lees verder 
Rechtbank: Impact MH17-ramp op nabestaanden nauwelijks voor te stellen
De rechtbank Den Haag stelde maandag vast dat de impact van het neerhalen van vlucht MH17 op de nabestaanden van de slachtoffers nauwelijks is voor te stellen. De rechter merkte dit op nadat de...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder