Doorgaan naar hoofdcontent

RIVM: Songfestival voorlopig niet in gevaar door coronavirus

 


 
RIVM: Songfestival voorlopig niet in gevaar door coronavirus
Het besluit om in Nederland evenementen en concerten af te gelasten vanwege het coronavirus ligt vooralsnog bij de lokale GGD-diensten. Dat laat het RIVM dinsdag weten na vragen van NU.nl. Het is niet te voorspellen of op een later moment de richtlijnen voor het cancellen van grote evenementen,...
Lees verder 
G7 belooft maatregelen tegen corona als het nodig is, maar doet nog niks
De G7-landen nemen nog geen maatregelen om de economische gevolgen van het coronavirus aan te pakken, zeggen de landen dinsdag in een verklaring. De landen beloven wel samen op te trekken in de strijd tegen het virus.
Lees verder 
Huisartsen staan onder druk door vele telefoontjes over coronavirus
Huisartsen hebben het sinds enkele dagen uitzonderlijk druk met het behandelen van telefoontjes van mensen die ongerust zijn over het coronavirus, zegt de Landelijke Huisartsen Vereniging (LHV) dinsdag in gesprek met NU.nl.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder