Doorgaan naar hoofdcontent

Spelers Lyngby in quarantaine na contact met besmette ex-prof Kahlenberg

 


 
Spelers Lyngby in quarantaine na contact met besmette ex-prof Kahlenberg
Drie spelers van de Deense profclub Lyngby zijn in quarantaine geplaatst. Zij hebben recentelijk contact gehad met oud-international Thomas Kahlenberg, bij wie het coronavirus is vastgesteld.
Lees verder 
Koningin Máxima vergadert in Indonesië over toegang tot financiële diensten
Hare Majesteit Koningin Máxima spreekt maandagavond 9 maart in Jakarta met regeringsvertegenwoordigers van de Republiek Indonesië en nationale en regionale CEO's van multinationals over de stand van zaken van goede toegang tot financiële diensten in het land. Zij doet dit in haar functie van speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering...
Lees verder 
Kampioen Hengstenkeuring nu ook Sport-Elite
Matthys 504 (Norbert 444) heeft het Sport-Elite predicaat binnengehaald. Zijn amazone Corina Conradi reed de KFPS stamboekhengst die op de Hengstenkeuring 2020 gekroond werd tot algeheel kampioen naar de Prix St. Georges. 'Onze droom is de Grand Prix.' Afsluiten winterseizoen Het jaar kan al niet meer stuk voor Matthys 504. De achtjarige hengst haalde eind […] The post Kampioen...
Lees verder 
Reisbranche: Nederlander wacht uitbraak coronavirus af bij boeken vakantie
Sommige Nederlanders wachten af hoe de uitbraak van het coronavirus zich ontwikkelt voor ze hun vakantie boeken, merkt brancheorganisatie ANVR.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder