Doorgaan naar hoofdcontent

Steekproef personeel Brabantse ziekenhuizen: 4 procent heeft coronavirus

 


 
Steekproef personeel Brabantse ziekenhuizen: 4 procent heeft coronavirus
4 procent van onderzochte medewerkers van zes Brabantse ziekenhuizen zijn besmet met het coronavirus, blijkt uit steekproeven onder de medewerkers van deze ziekenhuizen. De tests werden zaterdag en zondag op verzoek van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) uitgevoerd op...
Lees verder 
Word ik betaald bij thuisisolatie en wat als de crèche dichtgaat?
Wie in loondienst werkt en ziek is, krijgt loon doorbetaald. Maar hoe zit het met als je thuis moet blijven vanwege (het vermoeden van) een besmetting met het coronavirus of de angst om naar kantoor te gaan? En wat doe je als je kinderen niet naar de opvang kunnen?
Lees verder 
Seizoen MotoGP begint nog later door uitstel Grand Prix van Amerika
De seizoenstart van de MotoGP is wederom uitgesteld. De Grand Prix van Amerika, die op 5 april zou worden gehouden in het Texaanse Austin, is vanwege zorgen om het coronavirus verplaatst naar 15 november.
Lees verder 
Grote evenementen en profvoetbal in Brabant komende week afgelast vanwege coronavirus
Alle grote evenementen en de wedstrijden in het betaalde voetbal in Noord-Brabant worden tot en met maandag afgelast vanwege het coronavirus. Dat hebben de burgemeesters van Tilburg, Den Bosch en Eindhoven dinsdagmiddag laten weten.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder