Doorgaan naar hoofdcontent

Stefania - SUPERG!RL - Greece

 


 
Stefania - SUPERG!RL - Greece
Lees verder 
Google verwijdert officiële Iraanse coronavirusapp uit Play Store
Google heeft maandag de officiële Iraanse app om het nieuwe coronavirus te monitoren uit de Play Store verwijderd, meldt ZDNet. De overheid van het land had de app ontwikkeld om infecties met het virus in kaart te brengen.
Lees verder 
KLM-topman: 24 procent minder passagiers naar Azië, moeilijke periode
Luchtvaartmaatschappij KLM vervoerde afgelopen februari 23,7 procent minder passagiers naar Azië dan in februari 2019. Dat is te verklaren door het coronavirus, meldt topman Pieter Elbers dinsdag in een verklaring.
Lees verder 
Trump belooft economische maatregelen te treffen vanwege coronavirus
De Amerikaanse president Donald Trump heeft maandag beloofd dat hij maatregelen zal treffen om de economische tegenslagen als gevolg van de uitbraak van het coronavirus te beperken. Wat die maatregelen precies zijn, wordt dinsdag bekendgemaakt.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder