Doorgaan naar hoofdcontent

Strade Bianche, Tirreno-Adriatico en Milaan-San Remo gaan vooralsnog door

 


 
Strade Bianche, Tirreno-Adriatico en Milaan-San Remo gaan vooralsnog door
De wielerkoersen Strade Bianche, Tirreno-Adriatico en Milaan-San Remo gaan vooralsnog gewoon door, zo heeft koersorganisator RCS Sport maandag volgens Belgische media laten weten aan de ploegen die meedoen.
Lees verder 
Gökmen T. provoceert en spuugt tijdens eerste dag zaak-tramaanslag
De eerste dag van de inhoudelijke behandeling van de tramaanslag tekende zich door de provocerende houding van Gökmen T. De man lachte naar de nabestaanden, maakte kusgebaren naar de officieren van...
Lees verder 
Familiefilm KRUIMELTJE EN DE STRIJD OM DE GOUDMIJN bekroond met Gouden Film
Meer dan 100.000 bezoekers hebben KRUIMELTJE EN DE STRIJD OM DE GOUDMIJN, de familiefilm geregisseerd door Diede in 't Veld, in de bioscoop gezien. De film heeft daarmee de Gouden Film-status behaald. Regisseur Diede in 't Veld verraste hoofdrolspeler Viggo Neijs met de award vandaag op zijn school in Harderwijk. De Gouden Film Award is een initiatief van het Nederlands Film Festival en het...
Lees verder 
'Dekkingsgraden pensioenen kelderen in februari door gevolgen coronavirus'
De dekkingsgraden van Nederlandse pensioenfondsen zijn vorige maand gekelderd als gevolg van de uitbraak van het coronavirus. De gemiddelde dekkingsgraad ging 6 procentpunt omlaag naar 95 procent, blijkt uit cijfers van onderzoeksbureau Aon.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder