Doorgaan naar hoofdcontent

Studiezaal en tentoonstelling Nationaal Archief tijdelijk gesloten

 


 
Studiezaal en tentoonstelling Nationaal Archief tijdelijk gesloten
Lees verder 
Margriet Koopmans en Ide K.W. laten jury genieten
'Genoten en een goede proef', zo schreef de jury op het protocol van Margriet Koopmans en Ide K.W. (Maurits 437). Met het oranje lint tijdens de Subtop wedstrijd in Tolbert op donderdag 12 maart schreven Margriet Koopmans en haar Ide K.W. (Maurits 437) de ZZ-Zwaar op hun naam met 70,643%. Negen voor de series De […] The post Margriet Koopmans en Ide K.W. laten jury genieten appeared first...
Lees verder 
Tentoonstelling: Uit het land van de bijbel (1954)
Lees verder 
Gevolgen Corona-maatregelen voor KFPS-evenementen en bijeenkomsten
Naar aanleiding van de landelijke maatregelen om verspreiding van het Corona-virus in te dammen heeft het KFPS de volgende maatregelen getroffen: Uitstel keuringen Besloten is om de keuringen in Zuid-Afrika, welke deze maand zouden plaatsvinden, uit te stellen. Ook de keuring in Italië die voor 18 april gepland stond is afgelast. Deze keuring zal op […] The post Gevolgen Corona-maatregelen...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder