Doorgaan naar hoofdcontent

Subtop: bijna 70% voor Marleen Glorie en Olbert B.

 


 
Subtop: bijna 70% voor Marleen Glorie en Olbert B.
De nakomelingen van Wylster 463 liepen zich in de kijker op de subtopwedstrijd in Wormerveer op zaterdag 7 maart. Marleen Glorie haalde met Olbert B. (Wylster 463) in de ZZ-Zwaar 69,188% en haalde daarmee de vierde plaats. In de Overall klassering van de Z1 tot en met de ZZ-Licht viel Lisette Westerbeek met haar vierde […] The post Subtop: bijna 70% voor Marleen Glorie en Olbert B....
Lees verder 
Liveblog | Wereldwijd nu ruim 110.000 corona-besmettingen in 104 landen
Lees verder 
Componist Stephen Emmer krijgt Buma Oeuvre Award Multimedia
Componist Stephen Emmer wordt beloond voor zijn werk met de Buma Oeuvre Award Multimedia. Emmer, de zoon van de legendarische nieuwslezer Fred Emmer, maakte meer dan 500 bekende tv-tunes en melodieën. Voorbeelden zijn zowel het NOS Journaal als RTL Nieuws, RTL Boulevard en EditieNL. De prijs wordt hem vandaag, 9 maart 2020, toegereikt. Stephen Emmer is al 35 jaar actief in de mediawereld. Hij...
Lees verder 
Zes praktische vragen over het MH17-proces
Drie Russen en een Oekraïner staan vanaf 9 maart terecht voor hun vermeende rol in het neerhalen van MH17, met 298 dodelijke slachtoffers als gevolg. De praktische informatie over het megaproces in...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder