Doorgaan naar hoofdcontent

Supermarkten: Schappen misschien leger, maar er is voldoende voorraad

 


 
Supermarkten: Schappen misschien leger, maar er is voldoende voorraad
Nederlanders die zaterdag boodschappen doen, komen ongetwijfeld een aantal lege schappen tegen. Geen reden tot paniek, zegt supermarktbrancheorganisatie CBL tegen NU.nl. Ondanks de lege schappen is er nog voldoende voorraad.
Lees verder 
Reisadvies Slowakije | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid neemt maatregelen in de aanpak van de verspreiding van het coronavirus. Deze maatregelen kunnen elkaar snel opvolgen. Het kan beperkingen opleveren voor het in- en uitreizen en het dagelijkse leven. Bijgaande kaart wordt geactualiseerd, afhankelijk van de ontwikkelingen. Voor de laatste ontwikkelingen in het land: volg de aanwijzingen op van de lokale overheid en volg het...
Lees verder 
taiwanese women
Everything You Needed To Have To Know To Find Taiwan Mail Order Brides If you desire to fulfill as well as communicate withwonderful and also fascinating Taiwanese girls, below you are going to locate every thing you need. Discover the … Lees verder →
Lees verder 
Dit is de Mol!
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder