Doorgaan naar hoofdcontent

Toespraak Koning n.a.v. coronavirus (COVID-19)

 


 
Toespraak Koning n.a.v. coronavirus (COVID-19)
Lees verder 
Alle ouders krijgen hun eigen bijdrage kinderopvang terug
De ouders die hun kind(eren) vanwege de coronacrisis tijdelijk niet naar de kinderopvang of bso kunnen brengen, maar wel de rekening hebben betaald, krijgen hun geld terug. Dat geldt ook voor ouders die nu aan het werk zijn en cruciaal werk verrichten.
Lees verder 
Achtentwintig Nederlanders zitten vast op cruiseschip Costa Pacifica
Maar liefst 28 Nederlanders mogen niet van boord van cruiseschip Costa Pacifica. Ze zouden gisteravond in Marseille het schip verlaten, maar kregen op het laatste moment te horen dat dit toch niet doorging. Alleen Franse passagiers mochten weg. ,,Ze weten lange tijd niet waar ze aan toe zijn, er is weinig communicatie."
Lees verder 
Francoise: 'Ik voelde me uitgeput van het niet klagen'.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder