Doorgaan naar hoofdcontent

Topprestatie van Peter Spahn en Elias 494: bijna 70% in Herning

 


 
Topprestatie van Peter Spahn en Elias 494: bijna 70% in Herning
De CDI5* wedstrijd in Herning, Denemarken hebben Peter Spahn en Elias 494 (Jorn 430 x Maiko 373) een prachtige score opgeleverd van 69,130% in de Grand Prix. Daarmee verbeterden ze hun persoonlijke record met bijna 1,5% én haalden ze een indrukwekkende elfde plaats in de wedstrijd die gewonnen werd door Cathrine Dufour met Bohemian. Fries […] The post Topprestatie van Peter Spahn en Elias...
Lees verder 
Liveblog | Advocaat Gökmen T. en OM twisten over eis levenslang
Advocaat André Seebregts reageert vrijdag op de levenslange straf die het Openbaar Ministerie (OM) een dag eerder voor Gökmen T. vroeg. De man die vorig jaar de aanslag in een Utrechtse tram...
Lees verder 
EHvJ: Oostenrijkse tijdelijke invaliditeitsuitkering is een ziekteuitkering
  ARREST VAN HET HOF (Achtste kamer) 5 maart 2020 (*) „Prejudiciële verwijzing – Sociale zekerheid van migrerende werknemers – Coördinatie van de socialezekerheidsstelsels – Verordening (EG) nr. 883/2004 – Artikelen 3 en 11 – Materiële werkingssfeer – Uitkeringen die binnen de werkingssfeer van deze verordening vallen – Kwalificatie – Prestatie bij ziekte – Uitkering bij invaliditeit –...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder