Doorgaan naar hoofdcontent

Tot en met 31 maart geen voetbal in Nederland

 


 
Tot en met 31 maart geen voetbal in Nederland
Nederlands elftal - 23 minuten geleden
Lees verder 
Reisadvies Uganda | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft strenge maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er zijn inreisbeperkingen voor reizigers uit bepaalde landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Komt u uit Nederland? Dan wordt u verplicht om minimaal 14 dagen in zelf-quarantaine te gaan. Ook als u geen symptomen van het virus vertoont. Neem contact op...
Lees verder 
Reisadvies Mauritius | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er kunnen inreisbeperkingen zijn voor reizigers uit landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Komt u uit Nederland? Dan kan u worden verplicht om minimaal 14 dagen in zelf-quarantaine te gaan. Ook als u geen symptomen van het virus vertoont. Neem contact op met...
Lees verder 
Vraag EP over pensioenleeftijd van grensarbeiders
Vraag met verzoek om schriftelijk antwoord E-001165/2020 aan de Commissie Artikel 138 van het Reglement Jeroen Lenaers Betreft:        Coördinatieverordening sociale zekerheid – pensioenleeftijd grensarbeiders Als gevolg van het verschil in pensioengerechtigde leeftijd tussen Nederland en Duitsland schiet de coördinatieverordening nr. 883/2004 [1] tekort. Dit is onder andere het geval bij...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder