Doorgaan naar hoofdcontent

UCI-baas houdt er rekening mee dat Giro d'Italia niet kan doorgaan

 


 
UCI-baas houdt er rekening mee dat Giro d'Italia niet kan doorgaan
David Lappartient, de baas van de internationale wielerunie UCI, maakt zich zorgen over de Giro d'Italia. De Fransman houdt er rekening mee dat vanwege het coronavirus een streep door de eerste grote ronde van het jaar moet worden gezet.
Lees verder 
Roxen - Alcohol You - Romania
Lees verder 
Liveblog | OM: Separatist blij met neerhalen vliegtuig, tot fout bekend werd
Het Openbaar Ministerie (OM) zal dinsdag tijdens de tweede dag van het MH17-proces de stand van zaken van het onderzoek bespreken. Volg de laatste ontwikkelingen hier.
Lees verder 
Meerdere vliegmaatschappijen mijden Italië dinsdag door coronavirus
Meerdere luchtvaartmaatschappijen hebben dinsdag besloten om alle vluchten van en naar Italië te schrappen. Vliegmaatschappijen British Airways, Norwegian Air en Wizz Air vliegen dinsdag niet naar het door het coronavirus geteisterde land. KLM, easyjet en Ryanair schrappen een deel van de vluchten.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder