Doorgaan naar hoofdcontent

Uitbreiding maatregelen coronavirus

 


 
Uitbreiding maatregelen coronavirus
In heel Nederland zijn extra maatregelen nodig om verspreiding van COVID-19 tegen te gaan. De maatregelen die in Noord-Brabant zijn genomen, gelden nu voor heel Nederland. Dat adviseert het RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu aan de Rijksoverheid.
Lees verder 
Expansion of coronavirus measures
RIVMNational Institute for Public Health and the Environment has advised the Dutch government that additional measures are needed throughout the Netherlands to prevent the spread of COVID-19. The measures taken in Noord-Brabant now apply to the whole of the Netherlands.
Lees verder 
Reisadvies Tanzania | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De lokale overheid heeft maatregelen getroffen om het risico op verspreiding van het coronavirus (COVID-19) te verkleinen. Er kunnen inreisbeperkingen zijn voor reizigers uit landen waar het coronavirus (COVID-19) is vastgesteld. Komt u uit Nederland? Dan kan u worden verplicht om minimaal 14 dagen in zelf-quarantaine te gaan. Ook als u geen symptomen van het virus vertoont. Neem contact op met...
Lees verder 
Extra measures regarding novel coronavirus COVID-19
In the whole of the Netherlands, additional measures are necessary to prevent the spread of the novel coronavirus COVID-19. The measures taken in North Brabant now apply to the whole country. This is on the advice of RIVMNational Institute for Public Health and the Environment to the national government.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder