Doorgaan naar hoofdcontent

Uitbreiding maatregelen coronavirus

 


 
Uitbreiding maatregelen coronavirus
In heel Nederland zijn extra maatregelen nodig om verspreiding van COVID-19 tegen te gaan. De maatregelen die in Noord-Brabant zijn genomen, gelden nu voor heel Nederland. Dat adviseert het RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu aan de Rijksoverheid.
Lees verder 
Reisadvies #Koeweit : Vanaf vrijdag worden vluchten van en naar Koeweit stopgezet. Er worden geen inreisvisa meer afgegeven. Openbare gebouwen en scholen zijn gesloten. Daarom wordt het reisadvies 'oranje' (alleen noodzakelijke reizen) Meer informatie: ht
Lees verder 
Reisadvies #India : Vanaf vrijdag geldt een algemeen inreisverbod. Daarom verandert de kleur voor het deel van het land dat 'geel' (let op veiligheidsrisico's) is naar 'oranje' (alleen noodzakelijke reizen). Lees het reisadvies voor meer informatie: https
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder