Doorgaan naar hoofdcontent

Vacature administratief/ secretarieel medewerker Caracas

 


 
Vacature administratief/ secretarieel medewerker Caracas
De Nederlandse ambassade in Caracas, Venezuela, zoekt een secretarieel / administratief medewerker. Het gaat om een functie van 38 uur per week, voor een periode van 1 jaar, met een proeftijd van 2 maanden. Een goede kennis van de Nederlandse taal is een vereiste.
Lees verder 
Ellen Deckwitz schrijft Boekenweekgedicht 2020
In de opmaat naar Boekenweek 2020 spreekt Janita Monna met vier dichters die ieder een gedicht schreven geïnspireerd op het thema: 'Rebellen en Dwarsdenkers'. Het Boekenweekgedicht 2020 is geschreven door Ellen Deckwitz. ELLEN DECKWITZ REBEL Oh ja, ze zeggen altijd wel dat je gewoon jezelf moet zijnmaar daarmee bedoelen ze net als de rest. Houd als dat niet lukt dan tenminsteje ... Lees meer
Lees verder 
Liveblog | Geen extra OV-maatregelen om corona, ziekenhuisbedden genoeg
Volg het laatste nieuws over het COVID-19-virus hier.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder