Doorgaan naar hoofdcontent

Video | Vaccin coronavirus kan pas in zomer 2021 klaar zijn

 


 
Video | Vaccin coronavirus kan pas in zomer 2021 klaar zijn
Het bestaande malariamedicijn dat werkt tegen de ziekte die door het coronavirus 2019-nCoV wordt veroorzaakt, moet onder meer de verspreiding van het virus inperken, zo laten onderzoekers aan de KU Leuven in België weten. Zij ontdekten woensdag dat het medicijn effect heeft op het virus.
Lees verder 
RIVM meldt zevende coronapatiënt in Nederland, in Rotterdam mogelijk achtste geval
Bij een vrouw uit Delft is zaterdagavond het coronavirus vastgesteld, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Het gaat om de zevende besmetting in Nederland, terwijl meerdere media melden dat in Rotterdam ook een patiënt positief getest is op het coronavirus. Een tweede test...
Lees verder 
Handzeep en desinfecterende handgel worden online tegen woekerprijzen aangeboden
Webwinkels spelen in op de gigantische vraag voor handzeep en desinfecterende handgel, schrijft De Telegraaf zaterdag. Een flesje van 50 centiliter dat bij Albert Heijn normaliter wordt aangeboden voor tachtig cent, viel op de site van bol.com te vinden voor 19,50 euro.
Lees verder 
Twee onderzoeken naar Nederlandse schenk- en erfbelasting aangekondigd
Tweede Kamer der Staten-Generaal Datum 27 februari 2020 Betreft Vragen VCF TK inzake ramingen erf- en schenkbelasting en onderzoeken ADR schenk- en erfbelasting Geachte voorzitter, In de brief van 20 september 2019 heeft de toenmalige staatssecretaris van Financiën uw Kamer meegedeeld dat de Auditdienst Rijk (ADR) de uitvoering van toezichtprocessen van de schenk- en erfbelasting […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder