Doorgaan naar hoofdcontent

Virussen zijn dol op vieze telefoons: Hoe maak je 'm eigenlijk schoon?

 


 
Virussen zijn dol op vieze telefoons: Hoe maak je 'm eigenlijk schoon?
Was goed je handen om besmetting met het coronavirus te voorkomen, adviseert het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Maar heeft handen wassen zin als je daarna met je schone vingers aan je vieze smartphone zit? En hoe maak je een smartphone eigenlijk schoon? Kan je daar zomaar met...
Lees verder 
Woonachtig in Nederland, toch mogelijk inschrijven bij je gemeente in Spanje als overwinteraar.
Ons bereikte het bericht als dat het Nederlandse residenten die als overwinteraar in Spanje verblijven b.v. in een eigen woning of huurwoning volgens Nederlandse gemeenten niet toegestaan zou zijn zich te laten inschrijven in het gemeentelijk "padron" van hun verblijfplaats. Wij delen dat oordeel niet en hebben daarom de ambassade om uitsluitsel gevraagd alwaar men […]
Lees verder 
Transport of pets in the context of the UK Withdrawal Agreement
Op 6 maart 2020 ontvingen wij van ons bestuurslid, Cees Vermeeren, de volgende informatie om deze onder uw aandacht te brengen. Although the UK Withdrawal Agreement will take effect at the end of January, uncertainties remain regarding some key issues, including the transport of pets during the transitional period and beyond. Klik hier voor het […]
Lees verder 
Zo werkt contactonderzoek bij het coronavirus
Nu het coronavirus zich ook in Nederland verspreidt, houdt de GGD zich druk bezig met contactonderzoek. Maar hoe werkt contactonderzoek precies? En is het wel mogelijk om te achterhalen met wie een besmet persoon allemaal in contact is geweest?
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder