Doorgaan naar hoofdcontent

Voorlopige selectie Oranje met drie nieuwe namen

 


 
Voorlopige selectie Oranje met drie nieuwe namen
Nederlands elftal - 29 minuten geleden
Lees verder 
NOC*NSF-advies om alles in Brabant af te gelasten krijgt veel gehoor
NOC*NSF heeft woensdag benadrukt dat sportbonden er verstandig aan doen om alle evenementen in Noord-Brabant af te gelasten vanwege het coronavirus. Inmiddels wordt steeds meer gehoor gegeven aan het advies van de overkoepelende sportorganisatie.
Lees verder 
Schubertiade concert in Sion
Om 19.00 uur is er een concert in Maison De Wolff. CARTE BLANCHE AU CONSERVATOIRE CANTONAL DU VALAIS, Sion Vérène ZAY - violon Gabrielle MAILLARD, violon Nestor RODRIGUEZ, alto Lina LUZZI, violoncelle Œuvres de Daetwiler et de compositeurs d'Amérique du Sud Na afloop wordt er, volgens goede Walliser gewoonte een apéritif geserveerd. Tijdig reserveren via het Office du Tourisme te Sion:Tel....
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder