Doorgaan naar hoofdcontent

Vrijwilligers van Stichting GOED aan het woord

 


 
Vrijwilligers van Stichting GOED aan het woord
Lees verder



 
Minstens zes doden door instorten Chinees quarantainehotel
Bij de instorting van een hotel in de Chinese stad Quanzhou zaterdag zijn zeker zes mensen om het leven gekomen, melden de lokale autoriteiten. Er liggen nog 28 mensen onder het puin.
Lees verder



 
Highlights Canada - OranjeLeeuwinnen (7/3/2020)
Lees verder



 
Video | Waarom mondkapjes door de run erop naar verkeerde mensen gaan
Het coronavirus zorgt voor een wereldwijde run op mondkapjes. En dat heeft zo zijn gevolgen. Maar handig is de jacht op mondkapjes niet.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder

Hoe denken partijen over….?

Wil je weten hoe de politieke partijen denken over de dubbele nationaliteit, het behoud van de Nederlandse bankrekening, het vernieuwen van het paspoort voor Nederlanders in het buitenland, de consulaire dienstverlening en het Nederlands onderwijs? Over enkele dagen versturen we de speciale verkiezingsnieuwsbrief.

Verder is er nieuws over de Staat van het Consulaire, en mag een Nederlandse in Italië niet haar stem uitbrengen voor deze Tweede Kamerverkiezingen. Waarom? Je leest het in de speciale verkiezingsnieuwsbrief.