Doorgaan naar hoofdcontent

Waar je op moet letten bij cijfers over genezing van het coronavirus

 


 
Waar je op moet letten bij cijfers over genezing van het coronavirus
Gezondheidsorganisatie WHO meldt dagelijks hoeveel mensen officieel besmet zijn met het coronavirus, maar rapporteert niet iedere dag hoeveel mensen zijn genezen. Overheden melden deze cijfers wel, wat betekenen ze?
Lees verder 
Moeten we ons zorgen maken over het coronavirus?
Inmiddels zijn in Nederland 128 mensen besmet met het coronavirus en heeft de ziekte COVID-19 een eerste leven geëist. Moeten we ons zorgen maken? In het kort: in deze fase is het cruciaal om de bron van de besmettingen op te sporen. Alleen dan kan een uitbraak van het coronavirus in Nederland...
Lees verder 
Geen mondkapjes meer op eBay om prijsopdrijving tegen te gaan
Het Amerikaanse verkoopplatform eBay heeft een verbod op de verkoop van mondkapjes, handontsmettingsmiddelen en desinfectiedoekjes aangekondigd om verdere prijsopdrijving tegen te gaan.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder