Doorgaan naar hoofdcontent

Waarom deze zware coronamaatregelen juist nu (alsnog) werden genomen

 


 
Waarom deze zware coronamaatregelen juist nu (alsnog) werden genomen
Het kabinet besloot donderdag tot ingrijpende maatregelen voor heel Nederland die verdere verspreiding van het coronavirus moeten beteugelen. Waarom volgen die maatregelen nu, terwijl Nederlanders elkaar drie dagen eerder alleen de hand niet meer mocht schudden en goed op hun hygiëne moesten letten?
Lees verder 
5 patiënten overleden, 190 nieuwe patiënten, In totaal 804 positief geteste personen
Per vandaag zijn 190 nieuwe mensen positief getest op COVID-19, de ziekte die veroorzaakt wordt door het nieuwe coronavirus. Daarmee komt het totaal positief geteste mensen op 804.
Lees verder 
Coronavirus: minder kinderen en minder medewerkers op kinderopvanglocaties
Het RIVM adviseert bij verkoudheid, hoesten of koorts hun sociale contacten te beperken. Dit betekent: blijf thuis. Voor een kinderopvanglocatie kan dit betekenen dat er minder kinderen en minder medewerkers aanwezig zullen zijn. Daarover is overleg geweest met het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
Lees verder 
Thee drinken in een bed van 25.000 gulden! (1961)
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder