Doorgaan naar hoofdcontent

Wat ouders moeten weten over het coronavirus bij kinderen

 


 
Wat ouders moeten weten over het coronavirus bij kinderen
In Amsterdam is een kinderdagverblijf voor twee weken dicht omdat een van de ouders en een kind besmet zijn geraakt met het coronavirus. De crèche sloot echter op eigen initiatief de deuren, volgens de GGD is dit niet nodig. Dit moet je weten over het coronavirus bij kinderen.
Lees verder 
Ongeveer 45 Nederlanders in quarantaine in Abu Dhabi om coronavirus
Zo'n 45 Nederlanders zijn vanwege het coronavirus in quarantaine in Abu Dhabi, zo bevestigt het minsterie van Buitenlandse Zaken zondag na berichtgeving van de NOS. Hoelang de quarantaine duurt, is niet duidelijk.
Lees verder 
De (vele) regels van thuisisolatie: 'Blijf zoveel mogelijk op je kamer'
Op een Tilburgse man na zitten alle zeven Nederlandse coronaviruspatiënten in thuisisolatie. Hun klachten zijn mild, maar ze moeten voorkomen dat ze anderen aansteken, ook binnenshuis. Daarom moeten ze zich thuis aan strenge regels houden, blijkt uit een brief van het RIVM.
Lees verder 
Promo aflevering 3 | Zondag met Lubach (S11)
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder