Doorgaan naar hoofdcontent

Wereldbank trekt miljarden uit voor coronabestrijding ontwikkelingslanden

 


 
Wereldbank trekt miljarden uit voor coronabestrijding ontwikkelingslanden
De Wereldbank heeft woensdag een pakket aan maatregelen gepresenteerd ter waarde van maximaal 12 miljard dollar (10,75 miljard euro) om ontwikkelingslanden te helpen met de bestrijding van het coronavirus. Het noodpakket bestaat onder meer uit leningen met lage rentes, subsidies en technische...
Lees verder 
Google schrapt ontwikkelaarsconferentie I/O vanwege coronavirus
Google heeft zijn jaarlijkse ontwikkelaarsconferentie I/O afgelast, vanwege bezorgdheid over het coronavirus COVID-19. Dat laat het bedrijf aan onder meer TechCrunch weten.
Lees verder 
Updates coronavirus | Eerste besmetting in Polen bevestigd
Lees verder 
Cofidis moet nog zeker tot 14 maart in quarantaine blijven in Abu Dhabi
De renners en staf van wielerploeg Cofidis mogen hun hotel in de Verenigde Arabische Emiraten in ieder geval niet voor 14 maart verlaten. De Franse formatie wordt nog altijd in quarantaine gehouden vanwege het COVID-19-virus.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder