Doorgaan naar hoofdcontent

Winnaars Beste Groninger Films 2019

 


 
Winnaars Beste Groninger Films 2019
Afgelopen zaterdagavond werden de Beste Groninger Films 2019 verkozen in een uitverkocht forum. Deze prijs is een aanmoediging voor films en filmmakers afkomstig uit de regio Groningen. De winnaars vanuit vijf categorieën waren: beste videoclip, beste opdrachtfilm, beste non-fictiefilm, beste fictiefilm en de OOG TV Talent Award. De winnaars van de eerste vijf categorieen wonnen een check voor...
Lees verder 
AV0862 Dorpsfeest Goutum, 1958
Lees verder 
Strade Bianche gaat niet door, nog geen besluit over andere koersen
Strade Bianche gaat zaterdag definitief niet door, zo heeft organisator RCS Sport donderdag laten weten. De eerste Italiaanse klassieker van het seizoen wordt afgelast vanwege het coronavirus.
Lees verder 
Nominaties DirectorsNL Awards bekend
In de afgelopen weken hebben meer dan 700 regisseurs hebben hun stem uitgebracht voor de meest opmerkelijke regieprestaties van 2019. De volgende producties zijn genomineerd voor de DirectorsNL Awards 2019: Speelfilm DE LIBI – Shady El-Hamus DIRTY GOD – Sacha Polak TAKE ME SOMEWHERE NICE – Ena Sendijarevic Documentaire ERWIN OLAF – THE LEGACY – Michiel van Erp ROTJOCHIES – Maasja Ooms ZE...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder