Doorgaan naar hoofdcontent

Word ik betaald bij thuisisolatie en wat als de crèche dichtgaat?

 


 
Word ik betaald bij thuisisolatie en wat als de crèche dichtgaat?
Wie in loondienst werkt en ziek is, krijgt loon doorbetaald. Maar hoe zit het met als je thuis moet blijven vanwege (het vermoeden van) een besmetting met het coronavirus of de angst om naar kantoor te gaan? En wat doe je als je kinderen niet naar de opvang kunnen?
Lees verder 
Grote evenementen en profvoetbal in Brabant afgelast vanwege coronavirus
Meerdere grote evenementen en de wedstrijden in het betaalde voetbal in Noord-Brabant worden tot en met maandag afgelast vanwege het coronavirus. Dat hebben de burgemeesters van Tilburg, Den Bosch en Eindhoven dinsdagmiddag laten weten.
Lees verder 
Meer eenzaamheid dreigt voor Nederlandse ouderen door coronavirus
Nederlandse ouderen dreigen door het oprukkende coronavirus minder bezoek en aandacht te krijgen van familie en mantelzorgers. Kinderen en kleinkinderen besluiten bij kleine verkoudheidssymptomen al bezoekjes af te gelasten. Bovendien dreigen ook activiteiten voor senioren te worden gecanceld...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder