Doorgaan naar hoofdcontent

Zes maatregelen om te nemen tegen het coronavirus

 


 
Zes maatregelen om te nemen tegen het coronavirus
Nu het aantal coronavirusinfecties in Nederland stijgt, roept het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) mensen op om voorzorgsmaatregelen te nemen. Met een paar simpele acties kun je de kans verkleinen dat je het virus oploopt, of verder verspreidt als je het virus onder de leden...
Lees verder 
Inmiddels 382 personen in Nederland besmet met coronavirus
Opnieuw zijn nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Nederland. Het totale aantal patiënten is met 61 gestegen naar 382, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) dinsdag.
Lees verder 
Reisadvies Libanon | Ministerie van Buitenlandse Zaken
Er zijn inreisbeperkingen in verband met de uitbraak van het coronavirus (COVID-19). Zie de rubrieken 'Veiligheidsrisico's', 'Verkeersveiligheid' en 'Gezondheid'. De veiligheidssituatie kan plotseling verslechteren door demonstraties en wegblokkades. Bij demonstraties kan geweld worden gebruikt. Vermijd demonstraties. Volg de instructies op van de lokale autoriteiten.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder