Doorgaan naar hoofdcontent

Zestig nieuwe coronagevallen in Nederland: in totaal 188 besmettingen

 


 
Zestig nieuwe coronagevallen in Nederland: in totaal 188 besmettingen
Sinds vrijdagmiddag zijn er zestig nieuwe coronabesmettingen vastgesteld in Nederland. Daarmee komt het totale aantal mensen dat geïnfecteerd is met het virus op 188, meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) zaterdag.
Lees verder 
NK-Indoor: vierde plaats voor Esmeray Ijbema en Vaya PE
De laatste dag van het KNHS Indoorkampioenschap heeft voor Esmeray IJbema en Vaya PE (Tymon 456) de vierde plaats opgeleverd in de B-dressuur. Op zaterdagmiddag 7 maart haalden ze een score van 68,167% in Ermelo, slechts 1,2% verwijderd van de nummer één. Succesvol duo Daarmee heeft de pas 16-jarige amazone met haar zesjarige merrie al […] The post NK-Indoor: vierde plaats voor Esmeray...
Lees verder 
Liveblog | Vindicat-studenten negatief getest op coronavirus
Lees verder 
In Italië en Iran binnen een dag meer dan duizend besmettingen coronavirus
Zowel in Italië als in Iran zijn er op zaterdag ruim duizend nieuwe besmettingen met het coronavirus bijgekomen, een teken dat in beide landen de verspreiding van het virus voorlopig nog niet ten einde is.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder