Doorgaan naar hoofdcontent

'Zorg heeft extra personeel en locaties nodig bij uitbraak coronavirus'

 


 
'Zorg heeft extra personeel en locaties nodig bij uitbraak coronavirus'
Er wordt "een volgende stap" gezet in de voorbereiding op een uitbraak van het coronavirus in Nederland, schrijft minister Bruno Bruins (Medische Zorg) maandag in een Kamerbrief. Zo moet bijvoorbeeld worden gezocht naar extra zorgpersoneel en alternatieve locaties om coronapatiënten te behandelen.
Lees verder 
Nieuwe coronabesmetting in Haarlem, 'twintigste patiënt' binnen Nederland
Een inwoner van de gemeente Haarlem is maandag positief getest op het coronavirus. De persoon heeft het virus opgelopen toen diegene een inmiddels andere bevestigde patiënt binnen Nederland bezocht, aldus gezondheidsautoriteiten.
Lees verder 
Liveblog | China meldt laagste aantal nieuwe besmettingen sinds januari
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder