Doorgaan naar hoofdcontent

VACATURE!!! Wij zijn op zoek naar een Nederlandse/Vlaamse VO docent voor onze VO leerlingen in Kaapstad! Interesse? S...

 


 
VACATURE!!! Wij zijn op zoek naar een Nederlandse/Vlaamse VO docent voor onze VO leerlingen in Kaapstad! Interesse? Stuur een e-mail naar [email protected] #vacature #docent #nederlands #voortgezetonderwijs #ntcschool #3uurperweek #vrijd
VACATURE!!! Wij zijn op zoek naar een Nederlandse/Vlaamse VO docent voor onze VO leerlingen in...
Lees verder 
FDA's "New Era of Smarter Food Safety" omvat nieuwe eisen voor traceren van "high risk" voedingsmiddelen
De Food And Drug Administration (FDA) heeft een nieuw voorstel gepubliceerd dat zich richt op...
Lees verder 
HOE KIES JE EEN LEUK BOEK? | Al bekend met "BoekenMatch" ? Via de website Land van Lezen kunnen leerlingen vanaf groep 4 een online BoekenMatch doen. Aan de hand van plaatjes swipen zij hiermee binnen mum van tijd naar een boek wat perfect bij hen past. h
...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder