Doorgaan naar hoofdcontent

Daklozen Apeldoorn krijgen warme maaltijd van Defensie

 


 
Daklozen Apeldoorn krijgen warme maaltijd van Defensie
Zo'n 75 daklozen in Apeldoorn kregen vandaag een warme maaltijd van Defensie. Het gaat om voedsel...
Lees verder 
Kijk en praat vandaag en morgen mee met de Climate Adaptation Summit. Nu op het programma Accelerating African Adaptation: Unclocking Action. Ga naar www.cas2021.com of kijk alles terug op het YouTube-kanaal CAS TV! #AdaptationSummit #CAS2021 #nederlanden
Kijk en praat vandaag en morgen mee met de Climate Adaptation Summit. Nu op het programma...
Lees verder 
Naar aanleiding van een heel grappig prentenboek over vieze handschoenen, gingen de peuters hun eigen handschoenen wassen, uitwringen en ophangen aan de waslijn. En dat er ook nog eens heel veel nieuwe woorden werden geleerd is ze niet eens opgevallen ;-)
...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder