Doorgaan naar hoofdcontent

Mickel: ‘Je kunt geen foto maken zonder iets van jezelf in de foto mee te geven.’ Afgelopen week hebben wij...

 


 
Mickel: 'Je kunt geen foto maken zonder iets van jezelf in de foto mee te geven.' Afgelopen week hebben wij de winnaar van de fotowedstrijd bekend gemaakt. De jury was topfotograaf Mickel Traumann die zelf prachtige foto's maakt! Vind meer informati
...
Lees verder 
Reactie van AA Insurance op de lezersvraag over de verzekeringspolis van Coris
Er is de laatste tijd op social media nogal wat ophef over de verzekeringspolis van Coris. Wij bij...
Lees verder 
الدكتور أحمد الشمسي، أستاذ الفِكر الإسلامي في جامعة شيكاجو، سيلقي محاضرة عن تأثير المطبعة على التراث الإسلامي يوم الأربعاء 24 فبراير في الساعة الثانية عشرة ظهراً بتوقيت شيكاجو عبر زوم. على الراغبين في حضور المحاضرة التسجيل مُسبقاً عبر الرابط التالي: htt
الدكتور أحمد الشمسي، أستاذ الفِكر الإسلامي في جامعة شيكاجو، سيلقي محاضرة عن تأثير المطبعة على...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder