Doorgaan naar hoofdcontent

Coquitlam Dutch Koffie Club – Cancelled

 


 
Coquitlam Dutch Koffie Club – Cancelled
There is a new koffie club in Coquitlam. Contact Piet Boudewijn at 604 464-3031 or email at...
Lees verder



 
"Met brede samenwerking kunnen we een mooie toekomst voor taal, taalonderwijs én meertaligheid realiseren." En zo is het. Wij hebben zin in de toekomst: op naar de volgende 40! #NOB40 #DeReünie
...
Lees verder



 
Clubhouse for Business - an app full of opportunities!
DutchCham Hk in co-operation with SwedCham is organising a webinar about the new voice chat-based...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder

Hoe denken partijen over….?

Wil je weten hoe de politieke partijen denken over de dubbele nationaliteit, het behoud van de Nederlandse bankrekening, het vernieuwen van het paspoort voor Nederlanders in het buitenland, de consulaire dienstverlening en het Nederlands onderwijs? Over enkele dagen versturen we de speciale verkiezingsnieuwsbrief.

Verder is er nieuws over de Staat van het Consulaire, en mag een Nederlandse in Italië niet haar stem uitbrengen voor deze Tweede Kamerverkiezingen. Waarom? Je leest het in de speciale verkiezingsnieuwsbrief.