Doorgaan naar hoofdcontent

E-government: de Franse regering presenteert 400-dagen plan

 


 
E-government: de Franse regering presenteert 400-dagen plan
Lees verder 
Afgelopen zaterdag vonden in Ivoorkust parlementsverkiezingen plaats. De Nederlandse ambassadeur bezocht op die dag samen met EU-collega's het hoofdkwartier van een aantal waarnemingsmissies.Avec des collègues de l'UE notre ambassadeur a visité les QG des
Afgelopen zaterdag vonden in Ivoorkust parlementsverkiezingen plaats. De Nederlandse ambassadeur...
Lees verder 
Ietsje verandering voor de reis naar NL Plannen kabinet voor coronawww.rijksoverheid.nlDoor de tijdelijke coronawet kan de overheid besluiten dat er meer of minder maatregelen nodig zijn. Voordat de nieuwe regels ingaan, mogen verschillende organisaties z
Ietsje verandering voor de reis naar NLPlannen kabinet voor coronawww.rijksoverheid.nl Door de...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder