Doorgaan naar hoofdcontent

Holland Festival Australia @hollandfestival.au

 


 
Holland Festival Australia @hollandfestival.au
Windmill 'de Adriaan' at his best. Seen from a boat in the canals! This windmill has been build on an old watchtower to catch all the wind there is! Haarlem, a beautiful historical city, less than 20 minutes by train from Amsterdam!
 
Dutch Business Association New Zealand @DBAinNZ
REMINDER: 40 years Mercer Cheese event, 30 June '21, 5pm - https://mailchi.mp/e3934ca09b5b/last-call-to-save-the-date-10th-of-november-2020-dutch-business-association-8124469REMINDER: 40 years Mercer Cheese event, 30 June '21, 5pmmailchi.mp
 
Singapore's NTU lanceert eerste alternatieve-proteïne opleiding in APAC
SINGAPORE- De Nanyang Technological University (NTU) kondigt aan dat zij vanaf komend schooljaar, de volgens hen "eerste alternatieve eiwit-opleiding in APAC" gaat aanbieden. De bacheloropleiding - getiteld 'Future Foods - Introduction to Advanced Meat Alternatives' - is ontwikkeld in samenwerking...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.