Doorgaan naar hoofdcontent

Consular Affairs Q&A

 


 
Consular Affairs Q&A
 
Binnenlandse of buitenlandse vlucht maken als buitenlander in Indonesië. Vaccinatiebewijs?
Gedurende het van kracht zijn van de noodbeperkingen/PPKM darurat, dienen niet-Indonesische staatsburgers die Indonesië willen bezoeken, onder meer in het bezit te zijn van een vaccinatiebewijs voor Covid-19. Maar hoe zit het met het maken van een reis vanuit Indonesië naar het buitenland? En waar...
 
New proposed Mexican Standard to regulate the in-store advertising of "unhealthy" products.
The Mexican Government is preparing a new standard to regulate the distribution and advertising of food and beverages in supermarkets, according to a new report by the US Department of Agriculture. This new standard, which comes on top of the recent reform on front-of-package labeling, is intended...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.