Doorgaan naar hoofdcontent

Belgische solidariteitsbijdrage en premieheffing volksverzekeringen

 


 
Belgische solidariteitsbijdrage en premieheffing volksverzekeringen
ECLI:NL:PHR:2011:BV2494 Instantie Parket bij de Hoge Raad Datum conclusie 21-12-2011 Datum publicatie 11-08-2021 Zaaknummer 11/02688 Rechtsgebieden Belastingrecht  Bijzondere kenmerken – Inhoudsindicatie Belgische solidariteitsbijdrage. Artikel 4, aanhef en letter a, van de...
 
Weekoverzicht Defensieoperaties
De Nederlandse Chinook-transporthelikopter die in Albanië brand bestrijdt in een natuurgebied, dropte sinds zaterdag al bijna 650.000 liter water op de vlammenzee. Een overzicht van Defensieoperaties in de week van 4 tot en met 10 augustus.
 
Lage perenoogst in EU positief voor Nederlandse telers
De perenoogst in de Europese Unie valt dit jaar fors lager uit dan de afgelopen jaren. Dat geldt ook voor Nederland, maar hier is de oogstdaling geringer. Voorzitter Gerard van den Anker van de Nederlandse Fruittelers Organisatie verwacht daarom hogere prijzen en meer afzet, vooral naar Duitsland.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.