Doorgaan naar hoofdcontent

UNESCO niet blij met bouw van 'Jurassic Park' in Komodo Nationaal Park

 


 
UNESCO niet blij met bouw van 'Jurassic Park' in Komodo Nationaal Park
De Organisatie voor Onderwijs, Wetenschap en Cultuur van de Verenigde Naties (UNESCO) roept de Indonesische regering op alle infrastructuurprojecten voor de bouw van een toeristisch park op Rinca stop te zetten. Het eiland Rinca maakt deel uit van het Komodo Nationaal Park waar men bezig is met de...
 
Reisadvies Japan | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode voor Japan is oranje. Dit komt omdat reizigers uit Nederland het land niet in mogen. Er geldt een inreisverbod voor reizigers uit Nederland. Alleen personen die een geldige Japanse verblijfsvergunning met een geldige Japanse inreisvergunning (re-entry permit) hebben, kunnen Japan...
 
NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.