Doorgaan naar hoofdcontent

Selangor channels RM5 mil to 1,100 SMEs via SME Digitalisation Matching Grant

Selangor channels RM5 mil to 1,100 SMEs via SME Digitalisation Matching Grant
The Selangor State government, through Selangor Information Technology & Digital Economy Corporation (SIDEC) has channeled RM5 million to 1,100 small and medium enterprises (SMEs) via the Selangor SME Digitalization Matching Grant to encourage companies to take the first step in digitalizing...


Indebergen.nl zoekt enthousiaste stagiair(e)
Houd jij van bergen, heb je oog voor beeld en een vlotte pen? Studeer je Media, Journalistiek, Communicatie of iets vergelijkbaars? Kun je alle apr├Ęs-ski hits uit volle borst meezingen en is Tiroler G


In gesprek over… Rebelse Meisjes!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.